سورنا تاک

مصاحبه اختصاصی سورنا تاک با دکتر مصطفی قانعی (ویژه کرونا)

در این قسمت از سورنا تاک، با دکتر مصطفی قانعی، دبیر ستاد ملی توسعه زیست فناوری و رییس کمیته علمی ستاد مبارزه با کرونا، در مورد مشارکت ایران و کشور کوبا در تولید واکسن کرونا گفتگو کردیم.

مشاهده مصاحبه
مصاحبه اختصاصی سورنا تاک با دکتر پیام طبرسی (ویژه کرونا)

در قسمت "ویژه کرونا" سورنا تاک با دکتر پیام طبرسی، در مورد واکسن ایرانی کرونا و اقدامات و تصمیمات ستاد مبارزه با کرونا به گفتگو پرداختیم.

مشاهده مصاحبه
مصاحبه اختصاصی سورنا تاک با دکتر اکبر عبدالهی اصل

در قسمت دهم از سورنا تاک با دکتر عبدالهی اصل (مدیر کل سابق امور دارو سازمان غذا و دارو) گفتگو کردیم. در این قسمت از سورنا تاک دکتر عبدالهی به عنوان مدیر عامل سابق شرکت عبیدی در مورد تجربیاتش در خارج کردن این شرکت از دوران افولش پرداخته است.

مشاهده مصاحبه
مصاحبه اختصاصی سورنا تاک با دکتر پویا فرهت-قسمت دوم(ویژه مدیران)

در بخش دوم از گفتگو با دکتر فرهت درمورد مسایل کلان صنعت داروسازی کشور پرداختیم. این قسمت از اولین سری های "ویژه مدیران" سورنا تاک است.

مشاهده مصاحبه
مصاحبه اختصاصی سورنا تاک با دکتر پویا فرهت-قسمت اول

در این قسمت از سورنا تاک با دکتر پویا فرهت (مدیرعاملِ جوان هلدینگ تیپیکو) صحبت کردیم. این گفتگو برای دانشجویان و فارغ التحصیلان جوان داروسازی بسیار مفید است.

مشاهده مصاحبه
مصاحبه اختصاصی سورنا تاک با دکتر علی سبحانیان-قسمت دوم

در قسمت هشتم سورنا تاک در مورد انجمن داروسازان، مافیای دارو، وزیر بهداشت و سازمان غذا و دارو با دکتر سبحانیان مدیرعامل هولدینگ دارویی شفایاب به گفتگو نشستیم. گفتگویی که هر داروساز و فعال حوزه دارویی و علاقه مند به حوزه صنعت و سیاستگذاری دارو و درمان لازم است که ببیند.

مشاهده مصاحبه
مصاحبه اختصاصی سورنا تاک با دکتر علی سبحانیان-قسمت اول

در این قسمت از سورنا تاک در مورد تولید داروی تحت لیسانس صحبت خواهیم کرد. دکتر سبحانیان از دو دید متفاوت موجود در صنعت میگوید، تولید داروی داخلی و یا ارتباط با برندهای بزرگ جهانی.

مشاهده مصاحبه
مصاحبه اختصاصی سورنا تاک با دکتر مهدی پیرصالحی-قسمت دوم

دکتر پیر صالحی از سندیکای دارویی، صنعت داروسازی و سازمان غذا و دارو می گوید. از عدم تخصیص ارز به صنعت دارو تا نقاط ضعف سندیکای صنایع دارویی نظرات دکتر پیرصالحی در مورد دکتر دیناروند، دکتر عبدالهی اصل، دکتر بهفر، دکتر پیرویان، دکتر رضوانی فر

مشاهده مصاحبه
مصاحبه اختصاصی سورنا تاک با دکتر مهدی پیرصالحی-قسمت اول

دکتر پیر صالحی از داوران دانشجویی داروسازی تا ریاست سازمان غذا و دارو می گوید. از اولین تحصن تا برگزاری سومین سمینار دانشجویان داروسازی ایران برایمان شرح می دهد. در انتهای قسمت اول در مورد سازمان غذا و دارو و چالش های پیش روی این سازمان بحث می کنیم.

مشاهده مصاحبه
مصاحبه اختصاصی سورنا تاک با دکتر وحید محلاتی

سورنا تاک چهارم با دکتر وحید محلاتی مدیرعامل هلدینگ داروپخش، در مورد صنعت پخش دارویی ایران گفتگو می کنیم دکتر محلاتی داروسازی است که هم در صنعت پخش هعم بخش تولید دارو فعالیت کرده است.

مشاهده مصاحبه
مصاحبه اختصاصی سورنا تاک با دکتر دیناروند-قسمت سوم

جذابترین قسمت سورنا تاک با دکتر دیناروند از مافیای دارو تا دیده‌بان شفافیت

مشاهده مصاحبه
مصاحبه اختصاصی سورنا تاک با دکتر دیناروند-قسمت دوم

در این بخش از مصاحبه سورنا تاک با دکتر دیناروند، در مورد حواشی و جنجالهای سازمان غذا و دارو در زمان ریاستشان صحبت می کنیم.

مشاهده مصاحبه
مصاحبه اختصاصی سورنا تاک با دکتر دیناروند-قسمت اول

سورنا تاک در اولین مصاحبه مهمان دکتر رسول دیناروند معاون اسبق سازمان و غذا و دارو است. دکتر دیناروند در حال حاضر استاد تمام فارماسیوتیکس دانشگاه علوم پزشکی تهران است.

مشاهده مصاحبه