سورنا تاک

سورنا تاک چرا تاسیس شد؟

‌در فضای حوزه سلامت ایران کنار همه نقاط ضعف‌ و قوتی که وجود داشته کمبود بزرگی همیشه حس می‌شده: یک رسانه تخصصی حوزه سلامت. رسانه‌ای که با ابعاد مختلف مدیران حوزه سلامت ایران آشنا باشد و در مورد نقاط ضعف و قوت ابعاد مدیریتی و شخصی زندگیشان از آنها سوال بپرسد تا سکوتی رسانه‌ای که در حوزه سلامت ایران وجود داشته بالاخره شکسته شود.

سورنا تاک چیست؟

سورنا تاک یک گفتگوی چالشی با مدیران حوزه سلامت است که این امکان را به شما می‌دهد که مدیران نام آشنای حوزه سلامت را در قالب گفتگویی متفاوت از گفتگو های معمول ببینید. سورنا در تلاش است تا در بستر گفتگویی رک و صادقانه ابعاد پنهان مدیریتی و شخصیت مدیران سابق و حال حاضر حوزه سلامت کشور را به نمایش بگذارد. ما در سورنا سعی داریم تا یک گفتگوی واقعی، تخصصی و چالشی انجام دهیم

سورنا تاک چه بخش‌هایی دارد؟

‌سوالات مصاحبه‌های ما معمولا به چند دسته تقسیم می‌شود. زندگی و تجربیات شخصی، تجربیات آکادمیک، اتفاقات و هواشی دوران مسئولیت و زندگی خانوادگی

یک گفتگوی متفاوت

(هشدار! اگر مشکل قلبی عروقی دارید لطفا هرچه سریعتر از صفحه سورنا تاک خارج شوید)

گفتگوهای تخصصی عموما یک خاصیت مشترک دارند: خسته‌کنندگی؛ اما در سورنا تاک وضعیت متفاوت است، در واقع ما نگران ضربان قلب شما هستیم که زیاد بالا و پایین بروند چون چیزی که قرار است ببینید یک گفتگوی واقعی چالشی‌ست.

مخاطبان سورنا تاک چه کسانی هستند؟

سورنا تاک برای پزشکان، داروسازان، فعالان ودانشجوهای حوزه سلامت و علاقمندان به فعالیت و آشنایی با حوزه سلامت مناسب و جذاب است.

با چه کسانی مصاحبه می‌کنید؟

‌اکثرا مدیران عالی رتبه حوزه سلامت و همچنین کارآفرینان بزرگ حوزه سلامت و افراد موفق در این حوزه.

مهمان‌های ما

مصاحبه اختصاصی سورنا تاک با دکتر دیناروند-قسمت اول

سورنا تاک در اولین مصاحبه مهمان دکتر رسول دیناروند معاون اسبق سازمان و غذا و دارو است. دکتر دیناروند در حال حاضر استاد تمام فارماسیوتیکس دانشگاه علوم پزشکی تهران است.

مشاهده مصاحبه
مصاحبه اختصاصی سورنا تاک با دکتر دیناروند-قسمت دوم

در این بخش از مصاحبه سورنا تاک با دکتر دیناروند، در مورد حواشی و جنجالهای سازمان غذا و دارو در زمان ریاستشان صحبت می کنیم.

مشاهده مصاحبه
مصاحبه اختصاصی سورنا تاک با دکتر دیناروند-قسمت سوم

جذابترین قسمت سورنا تاک با دکتر دیناروند از مافیای دارو تا دیده‌بان شفافیت

مشاهده مصاحبه