سورنا تاک

سورنا تاک چرا تاسیس شد؟

‌در فضای حوزه سلامت ایران کنار همه نقاط ضعف‌ و قوتی که وجود داشته کمبود بزرگی همیشه حس می‌شده: یک رسانه تخصصی حوزه سلامت. رسانه‌ای که با ابعاد مختلف مدیران حوزه سلامت ایران آشنا باشد و در مورد نقاط ضعف و قوت ابعاد مدیریتی و شخصی زندگیشان از آنها سوال بپرسد تا سکوتی رسانه‌ای که در حوزه سلامت ایران وجود داشته بالاخره شکسته شود.

سورنا تاک چیست؟

سورنا تاک یک گفتگوی چالشی با مدیران حوزه سلامت است که این امکان را به شما می‌دهد که مدیران نام آشنای حوزه سلامت را در قالب گفتگویی متفاوت از گفتگو های معمول ببینید. سورنا در تلاش است تا در بستر گفتگویی رک و صادقانه ابعاد پنهان مدیریتی و شخصیت مدیران سابق و حال حاضر حوزه سلامت کشور را به نمایش بگذارد. ما در سورنا تاک سعی داریم تا یک گفتگوی واقعی، تخصصی و چالشی انجام دهیم

سورنا تاک چه بخش‌هایی دارد؟

‌سوالات مصاحبه‌های ما معمولا به چند دسته تقسیم می‌شود. زندگی و تجربیات شخصی، تجربیات آکادمیک، اتفاقات و حواشی دوران مسئولیت و زندگی خانوادگی

یک گفتگوی متفاوت

گفتگوهای تخصصی عموما یک خاصیت مشترک دارند: خسته‌کنندگی؛ اما در سورنا تاک وضعیت متفاوت است، در واقع ما نگران ضربان قلب شما هستیم که زیاد بالا و پایین بروند چون چیزی که قرار است ببینید یک گفتگوی واقعی چالشی‌ست.

مخاطبان سورنا تاک چه کسانی هستند؟

سورنا تاک برای پزشکان، داروسازان، فعالان ودانشجوهای حوزه سلامت و علاقمندان به فعالیت و آشنایی با حوزه سلامت مناسب و جذاب است.

با چه کسانی مصاحبه می‌کنید؟

‌اکثرا مدیران عالی رتبه حوزه سلامت و همچنین کارآفرینان بزرگ حوزه سلامت و افراد موفق در این حوزه.

مهمان‌های ما

مصاحبه اختصاصی سورنا تاک با دکتر مصطفی قانعی (ویژه کرونا)

در این قسمت از سورنا تاک، با دکتر مصطفی قانعی، دبیر ستاد ملی توسعه زیست فناوری و رییس کمیته علمی ستاد مبارزه با کرونا، در مورد مشارکت ایران و کشور کوبا در تولید واکسن کرونا گفتگو کردیم.

مشاهده مصاحبه
مصاحبه اختصاصی سورنا تاک با دکتر پیام طبرسی (ویژه کرونا)

در قسمت "ویژه کرونا" سورنا تاک با دکتر پیام طبرسی، در مورد واکسن ایرانی کرونا و اقدامات و تصمیمات ستاد مبارزه با کرونا به گفتگو پرداختیم.

مشاهده مصاحبه
مشاهده بیشتر