دپارتمان دیجیتال مارکتینگ سورنا فارمد

چرا همکاری بیش از 90% مشتریان ما ادامه پیدا می کند؟

مهمترین دلیل همکاری مشتریان ما از زبان خودشان، مشاهده و حاصل شدن نتایج واقعی از فعالیت های دپارتمان دیجیتال مارکتینگ است. ما یک دپارتمان تقریبا تمام سرویس هستیم یعنی هر خدمت اصلی که کسب و کارشما در دنیای دیجیتال نیاز داشته باشد، می توانید روی توانایی های متخصصین دپارتمان ما حساب کنید. ما دغدغه های مدیران عامل و صاحبین کسب و کار مخصوصا در حوزه سلامت رو درک می کنیم و مهمترین مزیت رقابتی ما تدوین و عملیاتی کردن استراتژی است که با حداقل هزینه حداکثر بازگشت سرمایه رو برای مشتریان ما ایجاد کند.

خدمات کلیدی

خدمات اصلی دپارتمان ما عبارتند از :

 • تدوین استراتژی سایت و شبکه های اجتماعی
 • طراحی و مدیریت کمپین های آنلاین
 • تبلیغات اینفلوئنسر مارکتینگ و گوگل ادز
 • خدمات سئو فروشگاه و بلاگ
 • تحلیل داده و بهینه سازی نرخ تبدیل
 • تولید محتوا (پکیج اختصاصی حوزه سلامت)
 • تبلیغ نویسی و طراحی محتوای بیلبورد های تبلیغاتی
 • تحقیق بازار و رصد رقبا به صورت آنلاین

جذاب ترین خدمات ما از نظر مشتریان کلیدی ما :

امروزه تمام مخاطبان و مشتریان ، با پیام های تبلیغاتی بمباران میشوند. و این موضوع باعث شده تا شنیده شدن صدای برند شما در میان این حجم از تبلیغات، کاری مشکل باشد. مهم ترین سوالی که از خودتان میپرسید: چرا دیجیتال مارکتینگ؟

بازاریابی و مارکتینگ دائماً در حال تحول است. فناوری ها و تاکتیک های جدید، فرصتی برای ما ایجاد میکنند تا بلند ترین صدا را در میان تبلیغات بازار داشته باشیم. فضای دیجیتال همان فرصت جدیدی است که باعث میشود مشتری های مخصوص خود را پیدا کنیم و صدای خودمان را به راحتی به آنها برسانیم. همیشه بهترین راه برای وارد شدن به یک محیط جدید، این است که یک قدم به عقب برداریم تا تصویر بزرگتری را مشاهده کنیم.

با استفاده از یک مسیر چهار مرحله ای به شما کمک میکنیم تا قبل از انتخاب درختان مناسب، کل جنگل را ببینید و قبل از اینکه در اجرای پیشرفت برندتان غرق شوید، یک استراتژی برنده تعریف کنید.

سیستم چهار مرحله‍ای اجرای پروژه

1

تحقیق:

وقتی ما مطمئن شویم که شما در چه مرحله‌ای هستید، شما را به مرحله ای میرسانیم که قصد دارید آنجا باشید.

2

تدوین استراتژی برند شما برای رسیدن به جایگاه دلخواهتان:

قبل از اینکه موفق شویم، به یک راه امن نیاز داریم تا به هدف هایمان برسیم.

3

پلن اجرایی:

تمام تاکتیک ها و فعالیت های لازم طراحی و اجرا میشوند

4

بهینه سازی:

در فضای دیجیتال، هیچ کاری متوقف نمیشود. بلکه به برند شما کمک میکند تا دائماً تکامل پیدا کند.

پروسه ای که به شما کمک میکند تا انتخاب اول گوگل باشید:

تحقیق کلمات کلیدی

تمام چیزی که نیاز داریم تا بفهمیم، مخاطبین چه موضوع هایی را در ارتباط با کسب و کار شما سرچ میکنند. تا در نهایت بعد از سرچ اون موضوع، شما اولین انتخاب گوگل باشید.

تدوین استراتژی

طراحی قدم به قدم برای رسیدن به جایگاه واقعی برند شما

آنالیز و گزارش

گزارش تمام دستاوردی که از این مسیر برای برند، کسب شده است.

محبوب‌ترین خدمات

 • بازاریابی شبکه های اجتماعی

  چرا تأثیرگذاری در رسانه های اجتماعی مهم است؟

  گستردگی شبکه های اجتماعی، تبدیل به موضوعی غیر قابل انکار شده است. تاثیر این اتفاق بر کسب و کار ها این بوده است که مخاطبان آنها دیگر منفعل نیستند. آنها میخواهند با برند شما ارتباط آنلاین برقرار کنند و بفهمند که شما کی هستید. اعتماد به عنوان عنصر اساسی مارکتینگ به حساب می‌آید و مردم از محتوایی که برای آنها قرار میدهید به عنوان ترازو برای اعتماد استفاده میکنند. استراتژی شما باید آن ها را متقاعد کند که علاوه بر اعتماد، محصول شما را خریداری کنند. با استراتژی صحیح میتوان ارتباطی عمیق و دقیق، با مخاطبان ایجاد کرد و علاوه بر کسب اعتمادشان، آنها را تبدیل به مشتریان وفادار خود کنیم. مشتریان وفادار، عامل اصلی معجزه بازاریابی دهان به دهان هستند. آنها بدون هیچ گونه هزینه، مشتریان جدیدی را برای کسب وکارتان ایجاد میکنند.

 • تبلیغات شخصی سازی شده

  بعد از شنیدن تبلیغات به یاد پیام های مزاحم بازرگانی یا بنر های عجیب خیابان ها می افتیم. علاقه انسان به حذف صداهای مزاحم، ایده ای بود برای تولید پنجره های دو جداره و همینطور دکمه قطع کردن صدا بر روی کنترل تلویزیون.

  چگونه صدای مزاحم تولید نکنیم؟ بدون شک اولین شغلی که در بیابان به راحتی رونق مییابد، فروختن آب است. پس زمانی میتوانیم محصول خودمان را بدون مزاحمت تبلیغ کنیم که : 1. در زمان مناسب 2. در مکان مناسب و 3. به دست فرد مناسب پیام را برسانیم. آیا با پیشرفت تکنولوژی، چنین شرایطی فراهم شده است؟ بدون شک، بله. با تبلیغات شخصی سازی شده، شما پیامی را آماده میکنید که در بهترین حالت به دست مخاطب برسد و برای شما درآمد زایی کند. در این نوع تبلیغات، دقیقا زمانی که مشتری وجود شما را نیاز دارد، شما خودتان را نشان میدهید. مرحله بسیار ارزشمندی که در اغلب تبلیغات، غیر قابل انجام است؛ مرحله تحلیل و آنالیز داده هاست. چه هزینه ای انجام دادیم و در برابرش چه دستاورد هایی داشتیم. این نوع تبلیغات به ما اجازه میدهد تا کوچک ترین اطلاعات مورد نیازمان را دریافت کنیم

 • در شلوغی بازار، بلند ترین صدا را بسازید.

  میلیون ها نفر هر روز به صورت آنلاین به دنبال محصولات جدید یا مکان هایی برای تجربه ، حل یک مشکل یا سرگرمی خود هستند. و زمانی متوجه حضور شما میشوند که جواب سوال های آن ها باشید. امروزه اغلب افراد قبل از اینکه محصولی را خریداری کنند، آن را در گوگل جست و جو میکنند.

  موتور های جست وجو مانند گوگل از مجموعه قوانینی استفاده میکنند تا مشخص کنند که چگونه سایت ها را در صفحه خود رتبه بندی کنند. با انجام اصول و تکنیک های بهینه سازی محتوا میتوانید در اولین صفحه قرار بگیرید. بنابراین وقتی مخاطب به دنبال موضوعی میگردد، شما آنجا هستید. بهینه سازی موتور های جستجو، به مخاطبان اجازه میدهد تا با کسب و کار شما آشنا شوند،

انتظاری که مشتریان ما تمایل دارند برآورده شود:

تمام سرویس بودن دپارتمان

تحلیل بازار و رصد رقبای آنلاین با تحلیل داده اختصاصی

طراحی تبلیغات آنلاین بر اساس اصول نورو مارکتینگ

نتیجه محور بودن خدمات ما و ضمانت خدمات ارائه شده