سورنا آکادمی

سورنا آکادمی چرا تاسیس شد؟

از دانشگاه فارغ‌التحصیل و در محیط کار رها شدیم! سال‌ها مطالبی را حفظ کردیم که نه تنها درصد کمی از دانش مورد نیاز برای ورود به بازار کار را شامل می‌شد؛ بلکه کاربرد آن برای بسیاری از ما ملموس نبود. از طرفی خلاء مهارت لازم برای ورود به کسب و کار حوزه سلامت، یکی از موانع پیش روی فارغ‌التحصیلان به حساب می‌آمد.

کمک به حل این مسئله، تیم سورناآکادمی را، در سال 1398 با هدف پرورش نسلی حرفه‌ای و همچنین ارتقای مهارت متخصصین حاضر در بازارکار، کنار یکدیگر جمع کرد.

این آکادمی توانست در مدت کوتاهی با همکاری مدیران هلدینگ‌های بزرگ، دانشگاه‌ها و سازمان‌های سلامت محور کشور، مسیر پیشرفت و ترقی را با سرعت چشم‌گیری طی‌کند.

چرا با سورنا‌آکادمی همکاری کنیم؟

همکاری با شرکت‌ها، هلدینگ‌های بزرگ و سازمان‌های متولی سلامت در کنار لیست برترین دانشگاه‌های کشور، سرمایه و تجربه‌ی بزرگی است که باعث ارتقای سطح کیفیت دوره‌های تخصصی سورنا آکادمی می‌شود

فراهم نمودن بستر یادگیری مهارت‌های درون و برون سازمانی به عنوان رکن اصلی همیشه مورد توجه تیم ما بوده است.

همراه‌کردن دانشگاه در کنار صنعت در راستای ارتقاء سطح کیفیت نیروی‌کار سازمان‌ها، هدف مهمی است که ما با تولید محتوای تخصصی (پادکست، ویدیو، وبینار، کارگاه حضوری و کار تیمی به صورت آنلاین یا آفلاین) به آن اهتمام ورزیده‌ایم.

اهمیت پرورش و جذب نیروی کار متخصص و حرفه‌‍‌‌‌ای در حوزه‌ی سلامت به دلیل تاثیر این حوزه‌ بر دیگر اجزای یک جامعه بر کسی پوشیده نیست؛ به همین دلیل سورناآکادمی افراد متخصص را بعد از اینکه به توانمندی لازم رسیدند به بازار کار معرفی کرده و از این طریق دغدغه مدیران را برای جذب نیروی کار مناسب مرتفع می‌کند.

زمینه‌ فعالیت سورنا آکادمی:

آموزش‌های سورنا آکادمی بصورت کارگاه‌های حضوری، دوره‌های آنلاین (وبینار و ویدیو آموزشی)، مستند از فضای کار واقعی، پادکست و سناریو بر پایه گمیفیکیشن (بازی‌سازی) در دو زمینه زیر است:

1. آموزش بخش منابع انسانی (HRM) و ارتقای مهارت مدیران، کارمندان و سایر افراد درگیر در کسب و کار حوزه سلامت به صورت درون سازمانی با کمک روش‌های نوین آموزشی و نیازسنجی متناسب با هر واحد، دوره‌های ارتقای مهارت‌های فردی و تخصصی طراحی شده و بعد از تایید توسط نماینده علمی تیم، به صورت آنلاین، مقاله، کتاب صوتی، پادکست و ... تهیه شده و در اختیار افراد قرار می‌گیرد.

2. ارتقای مهارت دانشجویان و فارغ‌التحصیلان با رویکرد آموزش مهارت‌های تخصصی کسب‌و‌کار سلامت و مهارت‌های نرم

تیم سورنا آکادمی با تجربه‌ای که در این زمینه کسب کرده است می داند که نیروی انسانی باید در کمترین زمان ممکن، با کیفیت بالا و مطمئن آموزش ببیند؛ به همین دلیل دوره های فشرده خود را به صورت آنلاین و با ابزارهای مختلف و جدید آموزشی تهیه کرده است تا ارزش زمان در کنار کیفیت نادیده‌گرفته‌نشود.

چشم انداز

سورناآکادمی با هدف ایجاد اولین و بزرگ‌ترین مرجع آموزش تخصصی و حرفه ای نیروی کار حوزه سلامت، مسیر بهبود عملکرد سازمان‌ها و پیشرفت دانشجویان و فارغ التحصیلان تخصص های مختلف را هموار می کند. این تیم تاکنون توانسته بیش از 3000 دانشجو و فارغ‌التحصیل را در مدت زمان اندکی با مباحث تخصصی آشنا کند. تیم سورناآکادمی در تلاش است تا با گسترش همکاری با شرکت‌های بزرگ ایرانی و چندملیتی فعالیت‌های آموزشی خود را در تمام زمینه‌های حوزه‌ی سلامت و دیگر حوزه‌های تخصصی گسترش دهد و به عنوان مرجع علمی و اجرایی آموزش نیروی کار، کمک به پیشرفت جامعه علوم پزشکی کشور بکند.

راه ارتباطی

برای دردرسترس قرار گرفتن محتوای تخصصی در کنار سناریوی کارگروهی و همچنین بهره‌گرفتن از لایوهای انتقال تجربه مدیران مطرح حوزه سلامت، سایت سورنا آکادمی به آدرس www.Surena.ac طراحی شده‌ تا علاقه‌مندان به کسب دانش و مهارت تخصصی ‌بتوانند با مراجعه به این سایت ضمن کسب اطلاع از دوره‌های جدید، از دانش روز دنیا مطلع شوند. همچنین برای مشاهده ی آرشیوی از فعالیت های سورناآکادمی ما را در شبکه های اجتماعی به آدرس زیر دنبال کنید.

surena_ac

surena_academy