شرکت سورنا فارمد پارس

ســــــــــــورنا فارمد ؟؟؟

همه چیز در دنیا با یک سوال خوب شروع میشه و جواب خوب دادن به آن سوال آینده را میسازه. جواب خوب یعنی جوابی که حاصل تفکر و خرد باشد. سوال و جواب متفکرانه گفتگو را پدید میاره و گفتگو در هر زمینه ای اگر آگاهانه و توام با خرد باشد، زندگی سلامت و شادی را رقم می زنه. پس سوال ما اینه:

سورنا فارمد چیه و قراره چه کار کنه؟

سورنا فقط یک شرکت یا یک کمپانی که برای کسب درامد راه‌های مختلفی پیش پای مشتریان و مخاطبینش قرار بده نیست. سورنا فارمد یک تفکر است، تفکری حاصل از ژرف اندیشی گروهی نخبه، متخصص و کاربلد در حوزه‌ی سلامت که فروتنانه دغدغه‌ی خودشون را به یک اصل برای ارتباط با مخاطبین انتخاب کرده. اصلی که موجودیت آن به پیوند بین سورنا فارمد و شما وابسته است.

مأموریت ما

نگاه ویژه سورنا فارمد به زندگی و سلامت باعث میشود که تمام تخصص و دانش خود را در اختیار همگان گذارد تا از بودن خودش لذت ببرد. سورنا فارمد خودش را نه جلوتر از مخاطبینش نه عقب تر بلکه در کنارشون می دونه و از این طریق لحظه به لحظه با آنها رشد میکنه و پیش میره. دغدغه‌ی سورنا حوزه سلامت نه به عنوان یک موضوع سطحی، بلکه بیش از آن یک مقوله ی انسانی – اجتماعی است.

نگرش ما

و اما سلامت چیه؟ و سورنا از چه زاویه ای به سلامت روحی- روانی، جسمی و البته اجتماعی نگاه می کنه؟

سلامت حوزه ی بسیار گسترده ای داره و اصولا تعریف آن بسیار دشواره، اما سورنا با گرد هم آوردن عده‌ای جوان نخبه و متخصص توانسته در بخش های مختلف سلامت صاحب نظر باشه. سورنا هرگز ادعا نمی کنه که می دونه شما چی میخواید ولی مطمئنت می کنه که با تمام وجود حرفهای شما را می شنوه و با در کنار شما بودن بهترین راه را برای حل مشکل شما با مشورت خودتان پیدا میکند و آن را به اجرا در میاره. تنها چیزی که در سورنا فارمد مهمه احترام به خرد و همفکری متقابل است.

در واقع با داشتن این دو ابزار قدرتمند، سورنا فارمد واژه های من و تو را به ما تبدیل می کند و از آن لحظه به بعد دیگه ما از هم جدا نخواهیم بود، دلشوره های مشترک و دغدغه های یکسانی خواهیم داشت. مثل هم فکر خواهیم کرد و در ادامه ی راه یکی خواهیم شد. از این رو دپارتمان های ما برای رسیدن به هدف مشترک تمام وقت و با تمام تخصص کار را برنامه ریزی و اجرا می کنه و این سرآغاز یک زندگی حرفه ای، خاص برای رسیدن به هدف مشترک خواهد بود. هدفی که ما آنرا تعریف کردیم و با هم به اجرا درآوردیم و از رسیدن به آن لذت می بریم. با هم به دپارتمان های مختلف سورنا فارمد سری بزنیم و با آنها آشنا بشیم.

تماس با ما

تهران، میدان شیخ بهایی، پلاک2، برج صدف، طبقه 13، واحد 120